Deski suszone, strugane - Sprzedaż drewna skandynawskiego Golęczewo koło Poznania

Deski suszone i strugane

Deski tarasowe, podłogowe i elewacyjne

Deski suszone i strugane

Naszą specjalnością jest import i sprzedaż najwyższej jakości drewna skandynawskiego oraz drewna polskiego z koszalińskich lasów. Siedziba firmy znajduje się w Golęczewie koło Poznania.

Suszone i strugane deski (zwane w Skandynawii szalówką elewacyjną), powstają podczas zaawansowanego procesu technologicznego, odbywającego się w tartakach. Drewno, z którego mają powstać deski, to najczęściej starannie dobierany i segregowany świerk skandynawski. Następnie drewno jest sezonowane i suszone w nowoczesnych suszarniach komorowych, a później czterostronnie strugane i fazowane. Po zakończeniu tego etapu deski zostają dodatkowo oszlifowane i pakuje się je w większe paczki.

Dzięki tak zaawansowanemu procesowi produkcji powstają bardzo wytrzymałe deski tarasowe, podłogowe i elewacyjne. To produkt najwyższej jakości, który może służyć w Państwa domach przez wiele pokoleń. Atutem drewna suszonego ze świerku skandynawskiego jest również jego jasny kolor, doskonale pasujący na podłogi, tarasy czy elewacje. Trudno o bardziej reprezentacyjny materiał dekoracyjny niż to piękne i trwałe drewno. Można również zastosować impregnację bezbarwną, nie tracąc dzięki temu walorów estetycznych drewna.


Oferta obejmuje następujące standardowe przekroje desek ostrokrawężnych:

145*19    195*19    95*21    120*21    145*21   170*21   195*21    170*28    195*28    i inne

Dostępność wymienionych przekrojów jest uzależniona od aktualnych stanów magazynowych.


Nasz asortyment obejmuje również deski profilowane na podłogi przygotowane z sosny skandynawskiej i deski tarasowe ryflowane przygotowywane ze świerku skandynawskiego.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc
oraz kompleksowe doradztwo przy wyborze konkretnych produktów.

Wszystkich klientów z Poznania i okolic zachęcamy do skorzystania z usług naszego tartaku,
który zajmie się precyzyjnym docinaniem każdego z zakupionych produktów do odpowiednich wymiarów.

Deski strugane
Deski strugane
Deski strugane

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

Ecowood Polska - Skandynawskie drewno konstrukcyjne - Skład drewna - Tartak
Krawędziaki - Łaty - Podbitki - Deski suszone - Deski strugane - Boazerie
ul. Dworcowa 2, 62-001 Golęczewo koło Poznania, woj. wielkopolskie

Nasza firma z siedzibą w Golęczewie koło Poznania oferuje bogaty wybór drewna skandynawskiego oraz drewna z polskich lasów. Proponujemy najwyższej jakości surowiec oraz gotowe produkty takie jak krawędziaki suszone, łaty klejone, legary podłogowe i deski tarasowe. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego produktu. Nasi pracownicy udzielą Państwu również wszelkich niezbędnych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapraszamy do naszego Składu Centralnego:
Poniedziałek - Piątek od godz. 7.00 - 17.00
Sobota od godz. 8.00 - 13.00