Tartak, skład drewna - Sprzedaż drewna skandynawskiego Golęczewo koło Poznania, woj. wielkopolskie

Krawędziaki suszone i strugane

Krawędziaki powstają z drewna skandynawskiego suszonego komorowo,
sezonowanego oraz 4-krotnie struganego i frezowanego w tartakach.

Krawędziaki suszone i strugane

Naszą specjalnością jest import i sprzedaż najwyższej jakości drewna skandynawskiego oraz drewna polskiego z koszalińskich lasów. Siedziba firmy znajduje się w Golęczewie koło Poznania.

Krawędziaki są drewnem konstrukcyjnym i mogą służyć do budowy całych konstrukcji szkieletowych w domach drewnianych oraz więźb dachowych w domach budowanych techniką tradycyjną.Rosnąca dziś popularność drewna oraz budownictwa szkieletowego związana jest z takimi trendami jak poszukiwanie ekologicznych, a zarazem energooszczędnych rozwiązań. Konstrukcje szkieletowe wykonywane są z najwyższej jakości drewna, a przestrzeń między nimi wypełniana jest materiałami izolacyjnymi takimi jak płyty z wełny mineralnej czy styropianu. Z drewna budowane są również ściany działowe (są one cieńsze od tych konstrukcyjnych) oraz stropy. Realizacja zamówień klientów coraz częściej wygląda tak, że konstrukcje szkieletowe, strop i więźba dachowa wytwarzane są w fabryce i gotowe przewożone na plac budowy. Budownictwo szkieletowe korzystające z prefabrykatów to duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości krawędziaki z drewna iglastego (sosen i świerków) pochodzącego z lasów północnej Skandynawii w konkurencyjnych cenach. Dzięki temu, że lato trwa tam krótko, a zima jest długa, tamtejsze drewno ma niespotykaną gęstość i jest bardzo wytrzymałe. Klienci na całym świecie doceniają dziś walory świerka i innych odmian drewna skandynawskiego.

Krawędziaki powstają z drewna skandynawskiego suszonego komorowo, sezonowanego oraz 4-krotnie struganego i frezowanego w tartakach. Te wszystkie zabiegi gwarantują najwyższą jakość wykonywanych krawędziaków, kantówek klejonych, desek i podbitek. Wybór przetworzonych elementów drewna, jakimi są m.in. krawędziaki suszone i strugane to praktyczne rozwiązanie i zarazem mniejsze koszty prowadzonej inwestycji.


W naszej ofercie można znaleźć duży wybór przekrojów standardowych:

35*70    35*120    35*148    36*148    38*89   38*140    38*235    42*173    45*90    45*120    45*145    45*195    45*245    48*98    48*148   48*173    48*198    60*60   i inne

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc
oraz kompleksowe doradztwo przy wyborze konkretnych produktów.

Wszystkich klientów z Poznania i okolic zachęcamy do skorzystania z usług naszego tartaku,
który zajmie się precyzyjnym docinaniem każdego z zakupionych produktów do odpowiednich wymiarów.

Ecowood
Ecowood
Ecowood

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

Ecowood Polska - Skandynawskie drewno konstrukcyjne - Skład drewna - Tartak
Krawędziaki - Łaty - Podbitki - Deski suszone - Deski strugane - Boazerie
ul. Dworcowa 2, 62-001 Golęczewo koło Poznania, woj. wielkopolskie

Nasza firma z siedzibą w Golęczewie koło Poznania oferuje bogaty wybór drewna skandynawskiego oraz drewna z polskich lasów. Proponujemy najwyższej jakości surowiec oraz gotowe produkty takie jak krawędziaki suszone, łaty klejone, legary podłogowe i deski tarasowe. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego produktu. Nasi pracownicy udzielą Państwu również wszelkich niezbędnych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapraszamy do naszego Składu Centralnego:
Poniedziałek - Piątek od godz. 7.00 - 17.00
Sobota od godz. 8.00 - 13.00