Tartak, skład drewna - Sprzedaż drewna skandynawskiego Golęczewo koło Poznania

O firmie Ecowood Polska

Bogaty wybór drewna skandynawskiego oraz drewna z polskich lasów.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Skład drewna pod Poznaniem – o firmie Ecowood

Nasz centralny skład drewna znajduje się 8 km od granic Poznania, jadąc trasą Poznań – Koszalin, na narożniku ulic Obornickiej i Dworcowej za wysokim murem. Zapraszamy!

Założycielami firmy Ecowood Polska z Golęczewa koło Poznania były Anna i Dominika Kościelniak. Celem, jaki przyświecał założycielkom, było zapewnienie Polakom najwyższej jakości drewna skandynawskiego. To doskonały materiał, który może być wykorzystany do budowy domów, magazynów, altan i innych obiektów. Dotychczas jedynie firmy z Anglii, Niemiec, USA czy Kandy miały dostęp do tych cennych zasobów.


Drewno skandynawskie w Polsce – historia

Co nas zachęciło do importu drewna skandynawskiego do Polski? Przed wszystkim rosnąca świadomość ekologiczna Polaków oraz dynamiczny rozwój rynku budowlanego. Dzięki naszej ofercie ekologiczne drewno ze Skandynawii jest dziś w zasięgu ręki każdego klienta – wystarczy odwiedzić nasz magazyn w okolicach Poznania i wybrać odpowiednie artykuły.

Wszystkim klientom zapewniamy bogaty wybór produktów z drewna skandynawskiego sprawdzonej firmy STORAENSO. Proponujemy również drewno rodzime – konstrukcyjne i szalunkowe, które pochodzi z koszalińskich lasów (KPPD SZCZECINEK). Polecamy płyty OSB3 firmy KRONOSPAN - Eco Superfinish. w atrakcyjnych cenach.

Poza drewnem suszonym i innymi produktami drzewnymi takimi jak podbitki i boazerie świerkowe czy klejonki oferujemy:

  • wkręty ciesielskie znanej niemieckiej firmy WURTH, które stosuje się do mocnego łączenia elementów konstrukcji drewnianych
  • wkręty ciesielskie austriackiej firmy Schmid
  • złącza kątowe firmy DMX
  • gwoździe
  • impregnaty

Dodatkowo w naszym magazynie centralnym, znajdującym się w Golęczewie przy ul. Dworcowej 2, świadczymy takie usługi jak:

  • transport towaru
  • cięcie zakupionych produktów na długość
  • struganie materiałów (dotyczy drewna polskiego)

Na życzenie klientów istnieje
możliwość impregnacji wyrobów.

Skontaktuj sie z nami!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

Ecowood Polska - Skandynawskie drewno konstrukcyjne - Skład drewna - Tartak
Krawędziaki - Łaty - Podbitki - Deski suszone - Deski strugane - Boazerie
ul. Dworcowa 2, 62-001 Golęczewo koło Poznania, woj. wielkopolskie

Nasza firma z siedzibą w Golęczewie koło Poznania oferuje bogaty wybór drewna skandynawskiego oraz drewna z polskich lasów. Proponujemy najwyższej jakości surowiec oraz gotowe produkty takie jak krawędziaki suszone, łaty klejone, legary podłogowe i deski tarasowe. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego produktu. Nasi pracownicy udzielą Państwu również wszelkich niezbędnych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapraszamy do naszego Składu Centralnego:
Poniedziałek - Piątek od godz. 7.00 - 17.00
Sobota od godz. 8.00 - 13.00