Tartak, skład drewna - Sprzedaż drewna skandynawskiego Golęczewo koło Poznania, woj. wielkopolskie

O firmie Ecowood Polska

Bogaty wybór drewna skandynawskiego oraz drewna z polskich lasów.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Skład drewna pod Poznaniem – o firmie Ecowood

Nasz centralny skład drewna znajduje się 8 km od granic Poznania, jadąc trasą Poznań – Koszalin, na narożniku ulic Obornickiej i Dworcowej za wysokim murem. Zapraszamy!

Założycielami firmy Ecowood Polska z Golęczewa koło Poznania były Anna i Dominika Kościelniak. Celem, jaki przyświecał założycielkom, było zapewnienie Polakom najwyższej jakości drewna skandynawskiego. To doskonały materiał, który może być wykorzystany do budowy domów, magazynów, altan i innych obiektów. Dotychczas jedynie firmy z Anglii, Niemiec, USA czy Kandy miały dostęp do tych cennych zasobów.

Co nas zachęciło do importu drewna skandynawskiego do Polski? Przed wszystkim rosnąca świadomość ekologiczna Polaków oraz dynamiczny rozwój rynku budowlanego. Dzięki naszej ofercie ekologiczne drewno ze Skandynawii jest dziś w zasięgu ręki każdego klienta – wystarczy odwiedzić nasz magazyn w okolicach Poznania i wybrać odpowiednie artykuły.

Wszystkim klientom zapewniamy bogaty wybór produktów z drewna skandynawskiego sprawdzonej firmy STORAENSO. Proponujemy również drewno rodzime – konstrukcyjne i szalunkowe, które pochodzi z koszalińskich lasów (KPPD SZCZECINEK). Polecamy płyty OSB3 firmy KRONOSPAN - Eco Superfinish. w atrakcyjnych cenach.

Poza drewnem suszonym i innymi produktami drzewnymi takimi jak podbitki i boazerie świerkowe czy klejonki oferujemy:

  • wkręty ciesielskie znanej niemieckiej firmy WURTH, które stosuje się do mocnego łączenia elementów konstrukcji drewnianych
  • wkręty ciesielskie austriackiej firmy Schmid
  • złącza kątowe firmy DMX
  • gwoździe
  • impregnaty

Dodatkowo w naszym magazynie centralnym, znajdującym się w Golęczewie przy ul. Dworcowej 2, świadczymy takie usługi jak:

  • transport towaru
  • cięcie zakupionych produktów na długość
  • struganie materiałów (dotyczy drewna polskiego)

Na życzenie klientów istnieje
możliwość impregnacji wyrobów.

Skontaktuj sie z nami!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

Ecowood Polska - Skandynawskie drewno konstrukcyjne - Skład drewna - Tartak
Krawędziaki - Łaty - Podbitki - Deski suszone - Deski strugane - Boazerie
ul. Dworcowa 2, 62-001 Golęczewo koło Poznania, woj. wielkopolskie

Nasza firma z siedzibą w Golęczewie koło Poznania oferuje bogaty wybór drewna skandynawskiego oraz drewna z polskich lasów. Proponujemy najwyższej jakości surowiec oraz gotowe produkty takie jak krawędziaki suszone, łaty klejone, legary podłogowe i deski tarasowe. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego produktu. Nasi pracownicy udzielą Państwu również wszelkich niezbędnych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapraszamy do naszego Składu Centralnego:
Poniedziałek - Piątek od godz. 7.00 - 17.00
Sobota od godz. 8.00 - 13.00